• Kategorie
  • Szukaj
  • Animonda

 

ANIMONDA jest niemieckim producentem karm dla zwierząt. Firma została założona w 1991 roku i od tego czasu dba o najwyższą jakość oraz przestrzeganie zasad naturalnego odżywiania się zwierząt. Karmy Animonda spełniają najwyższe standardy zbilansowanej diety psów i kotów stanowiąc wysokiej wartości pokarm dopasowany do rasy, wieku i stylu życia zwierzęcia. Podstawowe cechy charakterystyczne dla Karm Animondy to: uwzględnianie wyników najnowszych badań i zastosowanie ich w produkcji karm, zaspokojanie oczekiwań żywieniowych stawianych przez hodowców jak i właścicieli zwierząt, brak sztucznych dodatków, polepszaczy i konserwantów.

Info od producenta:

Stawiamy na naturalne surowce zamiast sztucznych aromatów. Dla prawdziwych smaków zamiast wzmacniacza smaku. I dla odpowiednich dla gatunku produktów, które są po prostu naprawdę dobre, bez sztucznych barwników i dodatku cukru czy soi. To nasza gwarancja na wszystkie produkty animonda. Po prostu karmienie miłością i zrozumieniem.

Wszystkie nasze produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi we współpracy z naszymi weterynarzami i dietetykami w celu zapewnienia zdrowego i odpowiedniego dla gatunku żywienia zwierząt. W animonda uważamy, że naszym szczególnym obowiązkiem jest opracowywanie i oferowanie wyłącznie produktów o wysokiej wartości odżywczej. Dlatego sprzedajemy naszą karmę tylko za pośrednictwem wyspecjalizowanych sprzedawców.

image