• Kategorie
  • Szukaj
  • Bozita

image

BOZITA to niewielka firma z miasta Vårgårda, która produkuje karmę dla kotów i psów od 1903 roku. Ich produkty wytwarzane są w prosty i naturalny sposób! Do produkcji karmy dla psów i kotów używane są jedynie najlepszej jakości produkty bez sztucznych dodatków.

Gama suchych i mokrych karm Bozita Cat cechuje się wysoką zawartością świeżych składników pochodzenia zwierzęcego prosto ze Szwecji. Zapewniają one odpowiednią porcję naturalnych witamin i minerałów oraz sprawiają, że karma jest bardziej aromatyczna i łatwiej strawna, wspomagając tym samym przyswajanie składników odżywczych. 

Mokre karmy Bozita przeznaczone są dla kotów na każdym etapie rozwoju. Wszystkie składniki są naturalne, świeże i pochodzą prosto ze szwedzkiej wsi lub dzikich obszarów, posiadają w składzie aminokwasy, witaminy i minerały dla zagwarantowania dobrego samopoczucia Twojego kota. Zawierają wysoki odsetek surowców pochodzenia zwierzęcego i doskonale smakują. Koty uwielbiają mokrą karmę! Dzięki niej dostarczamy również do organizmu kota niezbędną do prawidłowego funkcjonowania wodę!