• Earth Rated - Woreczki kompostowalne - 60 szt.

Earth Rated - Woreczki kompostowalne na odchody

34.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
Dostawa Osiedle Graniczna - Wrocław - GRATIS 0
Paczkomaty InPost 9.99
Kurier 9.99
Dostępność Mało
EAN 870856100113
Zostaw telefon

image

WORECZKI KOMPOSTOWALNE NA ZWIERZĘCE ODCHODY - DBAJ O CZYSTOŚĆ I ŚRODOWISKO

Earth Rated Woreczki kompostowalne na odchody psów. Jedna rolka to 15 pojedynczych woreczków. Bardzo wytrzymałe i całkowicie ekologiczne dla środowiska. Posiadają europejski certyfikat OK kompost HOME. Oznacza to, że według europejskich regulacji może po zużyciu wylądować w przydomowym kompostowniku. Ulega biodegradacji w temperaturze (między 20°C a 30°C). Maksymalny czas rozkładu to rok.

  • Pasują do Etui Earth Rated
  • 100% nieprzemakalne
  • Bezzapachowe
  • Łatwo oddzielają się od siebie
  • Wymiary zwiniętej rolki to: 6 cm długości i 3 cm średnicy

W mowie potocznej słowo „biodegradowalny” różni się znaczeniem od „kompostowalnego”. Podczas gdy biodegradowalny oznacza po prostu, że obiekt jest zdolny do rozkładu przez bakterie lub inne żywe organizmy, „kompostowalny” w przemyśle tworzyw sztucznych jest definiowany jako zdolny do rozkładu w środowiskach tlenowych utrzymywanych w określonych kontrolowanych warunkach temperatury i wilgotności.

Kompostowalny znaczy zdolny do biologicznego rozkładu w kompoście. Dodatkowo powstały materiał nie powinien być wizualnie rozróżnialny (nie różni się od innego typu kompostowanego materiału). Powinien rozpadać się na dwutlenek węgla, wodę, związki nieorganiczne i biomasę w określonym tempie..

Zgodnie z definicją ASTM, jedynym kryterium wymaganym do nazwania tworzywa sztucznego kompostowalnym jest to, że musi on rozkładać się w takim samym tempie, jak tradycyjne kompotowalne produkty organiczne (obierki, liście etc.).

Torby z tworzywa sztucznego można wytwarzać jako „oksy-biodegradowalne”, wytwarzając je z normalnego polimeru z tworzywa sztucznego (tj. polietylenu) lub polipropylenu zawierającego dodatek, który powoduje degradację, a następnie biodegradację polimeru (polietylenu) z powodu utleniania.

 

image

image

Rodzaj opakowania Worek
Wiek pupila dla dorosłego, dla juniora, dla seniora
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
2(3).png