Catz finefood Purrrr jest karmą jednobiałkową, co oznacza, że zawiera tylko jedno źródło białka zwierzęcego. Każdy z 6 wariantów jest ubogi w alergeny, a więc wyjątkowo dobrze przyswajalny dla wszystkich kotów z alergią. Oczywiście Purrrr nie zawiera sztucznych konserwantów, aromatów, barwników, wzmacniaczy smaku ani atraktantów, a wszystkie składniki są wolne od GMO! Lista składników karmy Catz finefood Purrrr jest dobrze przemyślana i skrócona do minimum: mięso i wnętrzności odpowiednie dla kotów, bulion, minerały i wysokiej jakości olej. Dzięki temu karma ta jest szczególnie dobrze przyswajalna i lekkostrawna, także dla wszystkich kotów cierpiących na alergie pokarmowe lub z wrażliwym układem trawiennym.
Linia Purrr występuje w następujących wariantach smakowych:
🔵 kurczak
i w czterech pojemnościach: saszetka 85g, puszki 200g, 400g, 800g
Producent zapewnia, że receptury zostały opracowane przez weterynarzy specjalizujących się w dietetyce kotów. Mięso używane do produkcji pochodzi z lokalnych niemieckich gospodarstw ze względu na humanitarne traktowanie zwierząt i możliwie jak najkrótszy transport. Natomiast ryby pochodzą z wolnego połowu. W trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa mięso poddawane jest rygorystycznym kontrolą.
Producent: 🇩🇪 Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, D-70736 Fellbach. Produkty marki Catz Finefood należą do koncernu Pets Nature. Firma od 1999 roku zajmuje się produkcją wysokiej klasy karm dla zwierząt domowych. Wytwarzają zrównoważoną dietę, dostosowaną do potrzeb naszych czworonogów. Catz Finefood to karmy inspirowane naturą kota.

 
🩺 Skład: Kangur 70% (składający się z serca, mięsa, wątroby), bulion do gotowania z kangura 28,8%, minerały 1%, olej z ogórecznika 0,2%
Kangur: mięso z kangura jest bardzo chude, a jednocześnie dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera wspomagający układ immunologiczny cynk i żelazo oraz witaminy zwłaszcza z grupy B.
👁 Obserwacje: Czarne opakowanie niby trochę takie eleganckie, a co w środku? drobno zmielone mięsko otoczone po brzegi dużą ilością bulionowej galaretki z dodatkiem sosu. Zapach karmy subtelny a nawet przyjemny. Zawartość saszetki / puszki łatwa jest do nałożenia i rozdrobnienia a po wymieszaniu z galaretą i sosem robi się przyjemnie wilgotna. Skład jest prosty więc nie ma co tu doszukiwać się zbędnych wypełniaczy. Mięso, bulion w formie galaretki i to w zasadzie wszystko czego nasz zwierzak potrzebuje w pełnowartościowym posiłku. Zawartość tauryny wynosi 1500mg/kg.
Kot dorosły potrzebuje ok. 200-250 g na 3,5-4 kg masy ciała na dobę. Oczywiście potrzeby mogą być zróżnicowane ze względu na poziom aktywności, wiek oraz stan zdrowia kota. Kocięta, kotki ciężarne i karmiące mogą jeść ile zechcą.

Zobacz więcej produktów Catz Finefood