• Kategorie
  • Szukaj
  • MISKI I AKCESORIA

Pierwsza myśl, która przychodziła do głowy każdemu posiadaczowi czworonoga to, że w jego życiu najważniejsze są trzy przedmioty – miska, obrożai smycz. O ile o dwóch ostatnich często się mówi w kontekście bezpieczeństwa, wybór miski zwykle pozostawiany jest przypadkowi. 

image

Najlepiej, jeśli każdy pies ma na wyłączność dwie miski (jedna na karmę, druga na wodę), które dostosowane są do jego wielkości, potrzeb jego rasy oraz specyficznych potrzeb żywieniowych. Należy wiedzieć i pamiętać, że lepiej, aby pies jadł z za dużej dla niego miski, niż z za małej. Dobrze dobrana miska dla psa jest ważnym elementem w żywieniu czworonoga. Odpowiednia miska może łączyć ze sobą estetyczny wygląd i praktyczność.

Ceny misek są zróżnicowane w zależności od materiału z jakiego są wykonane, jednak przy wyborze psiej miski, staraj się nie sugerować ceną. W tej kwestii postaw na jakość, która będzie procentować długim i higienicznym użytkowaniem. 

W Hau-Miau znajdziesz odpowiednią miskę dla swojego czworonożnego przyjaciela. W naszej bogatej ofercie znajdują się miski plastikowe, metalowe, ceramiczne, podróżne, spowalniające jedzenie oraz akcesoria do podawania i przechowywania pożywienia.