• O nas

B_dlaczego.png
Odpowiedź jest banalna - są to najczęściej wypowiadane “słowa” przez naszych czworonożnych przyjaciół. Pieskie “HAU” - Kocie “MIAU” ... jedno “słowo” a tak wiele znaczeń. 
 
     Nasz sklep to nie tylko biznes a przede wszystkim pasja. HAU-MIAU tworzy grupa przyjaciół, dla których codzienna rzeczywistość bez zwierząt domowych nie istnieje Każdy z nas ma w swoich domach psy oraz koty. Wiemy o nich dużo, znamy ich potrzeby, smaki i zwyczaje - stąd pomysł na sklep. 
 
     Nasza oferta i asortyment składa się wyłącznie z produktów starannie wyselekcjonowanych i najwyższej jakości. Nie znajdziesz u nas tzw. zapychaczy, karm o słabych składnikach czy masówek. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, którzy w swojej ofercie mają produkty z "najwyższej półki" zawierające składniki dobrane dla konkretnych grup lub gatunków zwierząt.

testowane.png

      dokładnie tak ... to na ich opinii opieramy się wybierając asortyment do naszego sklepu. Nasze psy, nasze koty są najlepszymi doradcami smaku, dlatego też oferowany towar jest zweryfikowany i zaakceptowany właśnie przez nich. Oferta dostępna w naszym sklepie składa się wyłącznie z towarów, których sami używamy i nie obawiamy się dać naszym czworonożnym przyjaciołom.

Poznaj bliżej naszych Ekspertów ds. Jakości i Smaku 

Bartek.png

Szef wszystkich szefów, współwłaściciel biura, magazynu i sklepu HAU-MIAU. Przez 8 lat czekał na swój dom... i znalazł go u nas. Jest koordynatorem naszej pracy, zawsze na posterunku, zawsze przy nas. Jego rola w naszym życiu jest prosta i jasne ... MA POPROSTU BYĆ.

Linia(9).png

Raya.png

Raya Carla Fracci zacny owczarek staroniemiecki - lubi dobrze i smacznie zjeść, zna się na rzeczy zbilansowanych karm. Piękna sierść, błysk w oku i kondycja do pozazdroszczenia to jej znak szczególny.   

Linia(10).png

Kitek.png

Wiejska znajda spod Kościana. Kitosław jest typem kota, który idzie na ilość a nie na jakość. Sznurek, mydło, kisiel - nic nie stoi mu na przeszkodzie aby to zjeść - jedyny warunek to musi być dla niego smaczne. Z racji upodobań kulinarnych piastuje u nas stanowisko kontrolera ds. smaku. Nie znajdziesz u nas karmy, którą Kitosław uzna za niesmaczną. 

Linia(7).png

Kefir(2).png

Szlachcic pełną gębą i jak na brytyjczyka przystało w 100% indywidualista. Teoretycznie jest powolny, ale to tylko pozory ... to wybitny łowca, który niczym Clark Kent otrzymuje moc tylko po to aby wytępić wszelkie owady pojawiające się w domu. Wybitny smakosz - nie jada potraw słabej jakości, którch skład i smak nie odpowiada jego wybrednym kubkom smakowym. Jest naszym ekspertem w dziale JAKOŚĆ i SMAK kocich karm.  

Linia(8).png