• Kategorie
  • Szukaj
  • ŚRODKI CZYSTOŚCI

Utrzymanie czystość w domu z psem, a nawet kilkoma psami jest bardzo łatwe. Ważnym jest, aby dom lub mieszkanie było higieniczne i czyste. Wybierz środki i preparaty do sprzątania oraz prania bezpieczne dla zwierząt oraz domowników. Oferowane przez Hau-Miau uniwersalne środki czyszczące i dezynfekujące można używać także przy psach zmagających się z alergią. 


image

 

Na rynku znajduje się wiele różnych produktów mających zapewnić czystość w naszym otoczeniu. Posiadając zwierzę warto jednak pomyśleć o takich środkach, które oprócz tego, że spełnią swoje zadanie, to przy okazji są przyjazne dla zwierząt, ponieważ ich zmysły są bardziej wyczulone od naszych (szczególnie jeśli chodzi o zmysł powonienia).

Kuchnia jest szczególnie newralgicznym miejscem do sprzątania, gdyż w niej przygotowujemy posiłki, które później spożywamy, a które chcemy by były jak najzdrowsze. To w kuchni są używane produkty sypkie, oleiste, tłuste i lepkie, których usunięcie nie zawsze jest sprawą prostą. Na pytanie jakie cechy powinien mieć dobry produkt, aby przybliżył nas do lśniącej kuchni można odpowiedzieć, że powinien posiadać zdolność do:

  • usuwania zanieczyszczeń
  • nie pozostawiać smug
  • umożliwiać mycie różnych powierzchni
  • być wygodny w stosowaniu.

Postaw na jakość produktów oferowanych w naszym sklepie online i stacjonarnym.

W Hau-Miau znajdziesz bezpieczne środki czystości, dzięki którym Twój zwierzak może czuć się pewnie w Twoim domu. W naszej bogatej ofercie znajdują się środki czystości, środki do mycia naczyń, środki do mycia podłóg, środki do mycia i czyszczenia kuchni, środki do mycia i czyszczenia łazienki, środki do mycia okien, neutralizatory zapachów, odświeżacze powietrzaktóre są bezpieczne dla zwierząt i środowiska.