• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki dla psów

Ćwiczenie Twojego zwierzaka to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego razem z nim i wzmacnianie więzi pomiędzy wami, dlatego warto zainwestować w przeróżnego rodzaju zabawki, które urozmaicą ten czas.

image

Jakie są korzyści z używania zabawek dla psów?

Ćwiczenia fizyczne: Psy domowe spędzają większość czasu w domu, a nie zapominajmy, że psy są z natury wolne i w ciągłym ruchu. Zabawki dla psów to świetna okazja, aby ochronić psa przed otyłością, cukrzycą i artretyzmem związanym z brakiem aktywności fizycznej.

Pobudzenie psychiczne: Psy to niezwykle inteligentne stworzenia. Podobnie jak ludzie, mogą się nudzić lub doświadczać wahań nastroju. Ciekawe zabawki dla psów będą dobre, aby poprawić nastrój psa lub sprawić mu radość. Wspólne zabawy jak również psie zabawki są idealne dla ukojenia stresu, nudy, samotności i niepokoju. Kiedy psy są wybawione a ich psychika jest spokojna, zawsze będą Twoimi lojalnymi i zabawnymi towarzyszami.

Przywiązanie: Psy są miłymi, czułymi, towarzyskimi stworzeniami i chcą być przywiązani do rodziny lub przedmiotu. Zaangażowanie, uczucie i czas na zabawę są dla nich bardzo ważne. Interakcje z ludźmi lub innymi psami odgrywają ważną rolę w rozwoju społecznego aspektu psów. Upewnij się, że poświęcisz czas na nawiązanie więzi z psem. Zabawa z psem jego ulubionymi zabawkami pomoże Ci zarówno odreagować codzienny stres, jak i zrelaksować się.

Silne zęby: Jeśli rozważymy czyszczenie zębów psa przez szczotkowanie, łatwiej będzie je wyczyścić za pomocą zabawek dla psów. Żucie nie tylko zwiększa produkcję śliny, ale także daje Twojemu przyjacielowi ostre zęby i mocną szczękę.

Pamiętaj, żadna zabawka nie jest niezniszczalna. Nie pozostawiaj bez opieki zwierzęcia podczas zabawy! Regularnie kontroluj stan zabawki, a uszkodzoną należy zastąpić nową. Zabawka nie jest przeznaczona dla dzieci!

Zobacz co przygotowaliśmy dla Twojego Pupila: Zabawki dla psów to m.in. Piłki, Szarpaki, Sznury, Ring, Gryzaki, Zabawki edukacyjne, Dyski, Frisbee, Kong, Pluszaki, Klikier, Gwizdki, Do tresury, Piszczące, Na przysmaki, Hantle, Zabawki do aportowania, Maty węchowe i wiele innych.