• Kategorie
  • Szukaj
  • Pełen wachlarz przysmaków dla psów

Przysmak dla psa może też być formą nagrody za dobre zachowanie lub przydać się podczas nauki komend i różnych sztuczek. Dając psu przysmaki, nawiązujesz z nim bliski kontakt, przekazujesz, że pies jest dla ciebie ważny i doceniasz jego starania. Sprawdzaj jednak, czy pies przypadkiem faktycznie zjada łapki, czy może je tylko zakopuje w ogrodzie i chowa w zakamarkach domu :)

image

Sprawdź naszą ofertę gryzaków, przekąsek czy ciasteczek. W naszym sklepie zoologicznym Hau-Miau znajdziesz najlepsze i najsmaczniejsze przysmaki dedykowane dla psów w każdym wieku. Szczenięta jak i psy dorosłe znajdą dla siebie smaczki pozwalające dbać o higienę zębów, a nawet dla tych z nadwagą.

A wszystko to od najlepszych producentów i jak zawsze, w rewelacyjnych cenach.

W ofercie naszego sklepu internetowego Hau-Miau znajdziesz smakołyki dla psów, stworzone specjalnie dla nich, bogate w składniki odżywcze i minerały. Mogą być dodatkiem i urozmaiceniem podstawowej diety zwierząt, ale bez problemu posłużą również jako nagroda za posłuszeństwo i podejmowany wysiłek, dzięki której łatwiej wyszkolić czworonoga. Charakteryzują się dosyć mocnym aromatem i smakiem, dzięki czemu mało który pies się im oprze. W Hau-Miau znajdziesz pełen wachlarz przysmaków, przekąsek, smaczków, gryzaków tj. poroża, gryzaki w 100% naturalne produkowane ze skóry zwierzęcej, żwacze, suszone uszy wieprzowe, wołowe, królicze, podroby zwierzęce, suszone i wędzone, w różnych formach np. paski, kosteczki, świderki, pałeczki, kabanosy, ciasteczka, dropsy, plastry, itp