• Szybka wysyłka - szybka dostawa

Czcigodni.png

mamy dla Was kilka przydatnych informacji, które przybliżą Wam temat realizacji dostaw 

 

Przesylkabaner.png

Linia(2).png

 

Dostawa(1).png

     Wysyłamy towar najszybciej jak to jest możliwe – zazwyczaj następuje to ... natychmiast (dotyczy to dni roboczych i zamówień dokonanych do godziny 12:00). W przypadku zamówień dokonanych w piątek lub w dniach poprzedzających święta i dni wolne od pracy zakupione produkty wysyłamy w kolejnym dniu roboczym.

Z uwagi, że oferujemy wyłącznie towar, który mamy na stanie, nie ma obawy, że czas realizacji Twojego zamówienia drastycznie się wydłuży. Oczywiście zdarzają się sytuację, które są od nas niezależne wówczas nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów Twojego zamówienia.

Reasumując - robisz zakupy do godziny 12:00 otrzymujesz swoje zamówienie np. do paczkomatu w kolejnym dniu roboczym. Ekspresowa dostawa bez dodatkowych kosztów.

W przypadku towarów, które wymagają specjalnego przygotowania, zapakowania lub indywidualnego zamówienia czas realizacji zamówienia określony jest na karcie produktu.

Nasz dział handlowy informuje Cię na bieżąco o etapach realizacji Twojego zamówienia za pośrednictwem wiadomości e-mail i statusach widocznych na Twoim palelu klienta. Start terminu rozpoczyna się z chwilą realizacji zamówienia. Na czas realizacji zamówienia składa się czas kompletowania zamówienia i czas dostawy - ale proszę nam wierzyć, robimy to w tempie ekspresowym.

Dla przypomnienia: proszę pamiętać, że towar zamówiony w piątek po godzinie 12:00 jak również przed dniami ustawowo wolnymi wysyłamy w pierwszy możliwy dzień roboczy. 

   

Towar wysyłany jest na terenie Polski kurierem, do paczkomatów lub do punktów obsługiwanych przez Pocztę Polską.
Stan realizacji zamówienia i śledzenie przesyłki możesz na bieżąco sprawdzić: 
  • za pomocą panelu Klienta - status sprawdzisz po zalogowaniu się
  • w korespondencji mailowej od nas
  • telefonicznie lub mailowo (podając numer zamówienia oraz swój e-mail)

 

Ceny-dostaw(1).png

     Jeśli zapłacisz za zamówiony towar z przedpłatą, to przesyłka do paczkomatu kosztuje jedynie 13,90 zł, a przesyła kurierska do 30 kg wyniesie 16,88 zł, składa się na to koszt opakowania i koszt obsługi kurierskiej. W przypadku cięższych zamówień zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia sposobu odbioru lub wysyłki.

Darmowa wysyłka ? ależ oczywiście że tak! Zrób zakupy w sklepie internetowym powyżej 99,00 zł i ciesz się darmową wysyłką do paczkomatu lub kurierem.


Zachęcamy do odbioru osobistego w naszym Centrum Dystrybucji. Oprócz szybkiego dostępu do zakupionego towaru możesz otrzymać od nas MIAUpunkty lub mały gratis :) Przed odbiorem osobistym prosimy o poinformowanie nas o tym, abyśmy mieli chwilkę czasu przygotować Twoje zamówienie :)

 

Doreczenie.png

     Towar do wysyłki odpowiednio pakujemy i zabezpieczamy. Niestety nie mamy wpływu na to co się dzieje z przysyłką po przekazaniu do firmy transportowej dlatego też prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Otrzymaną paczkę proszę otworzyć przy kurierze, Jeśli opakowanie lub/i zawartość jest naruszona lub uszkodzona należy zgłosić to natychmiast kurierowi i poprosić o wypisanie protokołu szkodyW ten sposób będziemy mieli pewność ze przesyłka została uszkodzona w transporcie.

 

Zwroty(2).png

     Jeśli zdecydujesz się oddać zakupioną w naszym sklepie rzecz, to nie będziesz miał z tym żadnego problemu. Oferujemy Ci możliwość zwrotu nieuszkodzonego produktu w ciągu 14 dni! Produkt nie może nosić śladów użytkowania. Przy chęci zwrotu towaru należy wypełnić druk odstąpienia od umowy i przesłać do nas na adres kontakt@hau-miau.com.pl
Zwracamy się z prośbą, aby odesłać do nas wszystko co dotyczy zwracanego towaru tzn. paragon, opakowanie lub etykietę produkty oraz oczywiście zwracany towar ;)

czytaj więcej

Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy łączyć dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Unia(1).png

Istnieje możliwość wysyłki zakupionych towarów na terenie Unii Europejskiej. Wysyłka międzynarodowa wymaga indywidualnej wyceny, dlatego też przed dokonaniem zakupów skontaktuj się z nami w celu ustalenia kosztów i terminów realizacji zamówienia.