• Dostawa

B_czcigodni(1).png

mamy dla Was kilka przydatnych informacji, które przybliżą Wam temat realizacji dostaw 

 

Linia(2).png

 

Dostawa

     Wysyłamy towar najszybciej jak to jest możliwe – zazwyczaj następuje to w terminie od 2 do 5 dni roboczych lub w określonym na karcie produktu, a dla zamówień złożonych z wielu produktów w najdłuższym terminie z określonych na kartach produktów.

Start terminu rozpoczyna się z chwilą realizacji zamówienia. Na czas realizacji zamówienia składa się czas kompletowania zamówienia (1 do 5 dni roboczych) i czas dostawy (1 do 2 dni roboczych).
Proszę pamiętać, że towar zamówiony w piątek po godzinie 13 jak również przed dniami ustawowo wolnymi wysyłamy w pierwszy możliwy dzień roboczy. 

   dpdinpost.png

   Towar wysyłany jest na terenie Polski kurierem lub do paczkomatów. Jeśli masz możliwość i ochotę możesz nas odwiedzić w naszym sklepie stacjonarnym i odebrać zamówiony towar osobiście :) Będzie nam bardzo miło Cię gościć i poznać.

Nasz sklep mieści się we Wrocławiu, przy ul. Jedności Narodowej 203 (naprzeciwko Browaru Piastowskiego)

Stan realizacji zamówienia i śledzenie przesyłki możesz na bieżąco sprawdzić: 

  • za pomocą panelu Klienta  - status sprawdzisz po zalogowaniu się.
  • w korespondencji mailowej od nas
  • telefonicznie lub mailowo (podając numer zamówienia oraz swój e-mail)

 

Ceny

     Jeśli zapłacisz za zamówiony towar z przedpłatą, to przesyłka do paczkomatu kosztuje jedynie 9,99 zł, a przesyła kurierska do 30 kg wyniesie 14,99 zł, składa się na to koszt opakowania i koszt obsługi kurierskiej. W przypadku cięższych zamówień zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia sposobu odbioru lub wysyłki.

Darmowa wysyłka? ależ oczywiście że tak! Zrób zakupy w sklepie internetowym powyżej 99,00 zł i ciesz się darmową wysyłką do paczkomatu lub kurierem.

Zachęcamy do odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym. Oprócz szybkiego dostępu do zakupionego towaru możesz otrzymać od nas MIAUpunkty lub mały gratis :) Przed odbiorem osobistym prosimy o poinformowanie nas o tym, abyśmy mieli chwilkę czasu przygotować Twoje zamówienie :)

 

Doręczenie

     Towar do wysyłki odpowiednio pakujemy i zabezpieczamy. Niestety nie mamy wpływu na to co się dzieje z przysyłką po przekazaniu do firmy transportowej dlatego też prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Otrzymaną paczkę proszę otworzyć przy kurierze, Jeśli opakowanie lub/i zawartość jest naruszona lub uszkodzona należy zgłosić to natychmiast kurierowi i poprosić o wypisanie protokołu szkodyW ten sposób będziemy mieli pewność ze przesyłka została uszkodzona w transporcie.

 

Zwroty

     Jeśli zdecydujesz się oddać zakupioną w naszym sklepie rzecz, to nie będziesz miał z tym żadnego problemu. Oferujemy Ci możliwość zwrotu nieuszkodzonego produktu w ciągu 14 dni! Produkt nie może nosić śladów użytkowania. Przy chęci zwrotu towaru należy wypełnić druk odstąpienia od umowy i przesłać do nas na adres kontakt@hau-miau.com.pl

more.png

Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy łączyć dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Nie ma możliwości wysyłania towarów poza granicami Polski. Dostawa tylko i wyłącznie na terenie POLSKI.

 

Linia(4).png