• Kategorie
  • Szukaj
  • Karmy mokre

Jednym z podstawowych elementów żywienia naszych podopiecznych jest mokra karma. To łatwy, szybki i smaczny sposób, aby dostarczyć zwierzęciu potrzebnych składników odżywczych i energii. Żeby jednak tak się stało, należy starannie dobrać karmę do potrzeb swojego pupila i obserwować, czy jego organizm dobrze na nią reaguje. Mokra karma dla psów występuje w przeróżnych smakach – od tych tradycyjnych, jak kurczak czy wołowina, po nieco bardziej wykwintne: dziczyzna, cielęcina, a nawet gęsina. 

W porównaniu do karmy suchej, karma mokra ma niższą zawartość kaloryczną − jest mniej skoncentrowana. Mokra karma dla psa najlepsza będzie w psów starszych, które mają problem z gryzieniem. Mokra karma o miękkiej konsystencji będzie dla seniora dużo łatwiejsza do pogryzienia i połknięcia.

Hau-Miau oferuje w ciągłej sprzedaży i po atrakcyjnych cenach mokre karmy dla psów najlepszych producentów tj. Acana, Alpha Spirit, Animonda, Applaws, Brit, Dolina Noteci, Eukanuba, Farmina, Fitmin, John Dog, Josera, MOON FOOD,  Natural Code, Orijen, Purina, Raw Paleo, Taste of the Wild, Wiejska Zagroda, Purina, Royal Canin, Pan Mięsko, Pokusa itp

Polecamy karmy pełnoporcjowe jak również uzupełniające.