• Program lojalnościowy - rabaty, bonusy, promocje

zbieraj-punkty.png


Program lojalnościowy - jak to działa?

     Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym otrzymujesz punkty, które następnie możesz wymieniać na towary dostępne w ofercie HAU-MIAU lub otrzymać na ich zakup RABAT

     Za każdą wydaną złotóweczkę (1,00 zł) w naszym sklepie internetowym otrzymasz 2 MIAUpunkty, które będą gromadzone na Twoim koncie. Zawsze punkty zaokrąglane są pełnych złotówek np. przy zamówieniu za kwotę 24,20 zł otrzymasz 48 punktów, a przy zamówieniu na kwotę 24,60 zł otrzymasz 50 punktów,
Punkty naliczają się automatycznie po każdym zrealizowanym zamówieniu i po zaksięgowaniu przez nas płatności za kupiony przez Ciebie towar.
MIAUpunkty nie posiadają terminu ważności, zatem nie ma obawy, że punkty które zostaną nazbierane przez Ciebie przepadną. MIAUpunkty należą wyłącznie do Ciebie – nie ma możliwości przekazania ich komuś innemu np. wujkowi Stefanowi.
Przy każdym produkcie widnieje informacja o ilości punktów, jakie należy uzbierać aby móc dany towar otrzymać jedynie za jednego grosika (1 grosz).
Dodatkowo punkty możesz otrzymać w ramach akcji promocyjnych organizowanych przez HAU-MIAU.
Kody rabatowe możesz otrzymać on nas przez maila, razem w zamówieniu lub przy zakupach w sklepie stacjonarnym, jednak zrealizować je możesz wyłącznie tutaj czyli w sklepie internetowym.

Program lojalnościowy, promocje oraz rabaty są przewidzane dla wszystkich Klientów, którzy są zarejestrowani w sklepie internetowym i dokonują zakupów online.

Ocena produktu
     Za każdą opinię i ocenę produktu na naszej stronie internetowej również przyznawane są punkty. Wystarczy wejść w produkt, ocenić go a 30 MIAUpunktów otrzymasz na swoje konto max do 48 godzin. Punktujemy również aktywności na Facebooku i doceniamy naszych wirtualnych przyjaciół.
 
    W wielu akcjach promocyjnych oferujemy naszym Klientom kupony rabatowe. Mają one formę  kodów, które należy wpisać w koszyk, w odpowiednio oznaczonym polu. Spowoduje to przeliczenie kwoty do zapłaty z uwzględnieniem rabatu. 
     Pamiętaj, że w przeciwieństwie do MIAUpunktów - kody rabatowe mają swój okres ważności. Po jego wygaśnięciu kod rabatowy przestaje być aktywny.


Warto robić zakupy na www.hau-miau.com.pl
Rabaty
, promocje, bonusy na karmy i produkty dla zwierząt możesz gromadzić już od teraz. Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym sklepie internetowym na www.hau-miau.com.pl i dokonasz zakupów. Już od każdej wydanej złotówki punkty naliczają się automatycznie do Twojego konta.    

Zyskujesz.png