Kawałki suszonych Białoryb to kolejny produkt Wiejskiej Zagrody z serii suszonych przysmaków dla naszych milusińskich. Jeśli szukacie czegoś co w 100% jest naturalne, bez ulepszaczy, konserwantów czy innych substancji to właśnie ta seria od Wiejskiej Zagrody jest produktem, który spełni te oczekiwania.
 
🐶 🐱 WIEJSKA ZAGRODA – 🐟 Białoryby - uzupełniający posiłek ale też przysmak, przekąska, treserek. Bez dodatków, bez ulepszaczy 100% mięsa w opakowaniu 80g. Produkt przeznaczony jest zarówno dla psów jak i kotów.
Producent: 🇵🇱 Wiejska Zagroda jest Polskim produktem, a właścicielem marki jest 🇪🇸 Hiszpańska firma Polígono Industrial Saprelorca znanej m.in. z produktów Alpha Spirit, Primal Spirit, Alcott. Dystrybutor w Polsce – MPPK Sp. z o.o. sp. k. Polska🩺 Skład: 🐟
100% świeże białoryby. To jest jeden jedyny składnik wchodzący w skład prezentowanego produktu.
Białoryby - to słodkowodne ryby o delikatnym i smacznym mięsie, bogate w witaminę A, z grupy B oraz D. Doskonale wpływają na pracę całego organizmu. ich mięso jest źródłem lekkostrawnego białka, o niskiej zawartości tłuszczu, bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe.

🩺
Skład analityczny:
białko (min) 77.80%, tłuszcz (max) 4.10%, wilgotność (max) 12.40%, popiół (max) 3.10% włókno surowe (max) 1.00%

👁 Obserwacje:
Zarówno Białoryby jak i pozostałe produkty z serii naturalnych suszonych mięs zapakowane są w przezroczyste plastikowe blistery. Produkt widać jak na dłoni dzięki czemu dobrze wiemy co kupujemy. Oczywiście możemy opakowanie otworzyć bez problemu i bez potrzeby używania nożyczek czy nożyka. Zapach jaki wyczujemy po dostaniu się do środka jest rybny ale bardzo delikatny. Suszone białoryby to półmiękkie kawałki dające się łatwo podzielić na mniejsze kawałki. W opakowaniu znajdziemy 4 sztuki białoryb, a jeden kawałeczek średnio mierzy 3-4cm. Dla psa idealny rozmiar lecz dla kota stanowczo za duży. Nie jest to ryba tłusta, która będzie się rozpływać w pyszczku zwierzaka. Zwarta struktura każdej kosteczki białoryby sprawia, że zarówno piesek jak i kotek wbijając w nią swoje zęby będzie się mógł dłużej delektować tym przysmakiem.
Przez dwa dni białoryby degustowały psiaki przychodzące do nas do sklepu stacjonarnego i muszę przyznać, że żaden z nich nie kręcił nosem. Produkt szybko znikał więc śmiało możemy powiedzieć, że wszystkim smakowało.
Pamiętać należy, że produkt jest przeznaczony wyłącznie do spożywania przez pieski i kotki 😊

Ten produkt możesz u nas kupić klikająć  >> TUTAJ <<